Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se lucreaza intr-o companie de consultanta in ingineria industriala ( domeniile de activitate: farmaceutic, chimie, petrol si gaze, energetic, cercetare etc. ) Se cauta o persoana care sa proiecteze/deseneze instalatii ( retele de tevi). Principalele responsabilitati constau in: -proiectare 2D, 3D -expertiza pe site-urile industriale -elaborarea si actualizarea desenelor tehnice ( scheme, schite) -realizarea planurilor de ghiduri conexe -verificarea planurilor de constructie Nu se percepe niciun comision.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie: -sa aiba min 3 ani experienta pe o pozitie similara -sa cunoasca DAO ( 2D, 3D) : PDMS, AUTOCAD, PDSMicrostation, Smartplant -sa cunoasca limba franceza la nivel conversational -sa cunoasca termeni tehnici in limba engleza ( constituie avantaj) -sa aiba spirit de echipa, sa fie serios, responsabil, deschis sa invete lucruri noi

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala