Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Oradea

Descrierea jobului - România

Furnizor oradean de produse industriale si de solutii tehnice pentru piata industriala romaneasca angajeaza urgent proiectant inginer mecanic cu vaste cunostinte de proiectare asistata 3D. Titlu post: Proiectant inginer mecanic Nr.posturi: 1 Locatie: Oradea, jud. Bihor Responsabilitati - Realizarea activitatilor de cercetare dezvoltare-inovare de prototipuri, proiecte noi, unicate in general, in concordanta cu cerintele pietei si clientelei; - Realizarea tuturor operatiunilor necesare alcatuirii ofertelor(vizita la client,descriere tehnica, calculatie costuri manopera proiectare+executie,costuri cu materiale,PIF etc.) - Realizarea specificatiei tehnice de proiectare pentru prezentarea sistemului de automatizare, furnizand in scris(transmis prin e-mail)proiectului automatist toate informatiile necesare acestuia. - Realizarea completa a documentatiei tehnice a fiecarui proiect pana in cele mai mici detalii(inclusiv elementele de asamblare:suruburi,saibe,elemente specifice,etc.) - Predarea documentatiei tehnice complete,desene + liste,departamentului de productie - Desfasurarea activitatilor necesare in cadrul proiectelor cu fonduri nermabursabile in care va fi implicata compania

Cerinte

Aptitudini necesare ocuparii postului - Abilitati de planificare si coordonare dezvoltate - Abilitati de comunicare si relationare dezvoltate - Seriozitate - Responsabilitate - Ambitie si dorinta pentru performanta Cerinte - Studii superioare tehnice; - Cunostinte avansate de proiectare asistata 3D - Solid Edge ar constitui un avantaj; - Experienta minim 2-3 ani in proiectare; - Cunostinte medii de limba engleza; Se ofera: Pachet salarial atractiv . Program de lucru : 8:00 – 16:30 . Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 . Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Arata anuntul si prietenilor tai