Detalii loc de munca

Descrierea jobului

autam pentru clientul nostru din Franta, responsabil pentru proiectarea si executia tamplariei PVC, de lemn, de aluminiu si a peretilor cortina si supervizarea echipei de montatori pe santier. Responsabilitati: Proiecteaza planurile tehnice de executie in AutoCAD 2D / 3D Preia comenzile clientilor si transmite informatiile tehnice echipei de executie si montaj Urmareste, coordoneaza si supervizeaza echipa de montatori (aproximativ 40 de persoane) Verifica detaliile de confectionare Traduce si interpreteaza pentru echipa supervizata Optimizeaza activitatea, in functie de nevoile specifice

Cerinte

erinte: Cunostinte avansate de utilizare AutoCAD 2D / 3D Experienta in domeniul tamplariei PVC - minimum 2 ani, obligatoriu Studii superioare tehnice – reprezinta un avantaj Cunoasterea tehnologiei de fabricatie Cunostinte limba franceza avansat (scris + vorbit); vocabularul tehnic reprezinta un avantaj Disponibilitatea de deplasare in Franta pentru o perioada de 1 an Rezistenta la stres Abilitati de comunicare si de coordonare Persoana dinamica, sociabila, cu bune abilitati de lider Beneficii: Pachet salarial atractiv Masina de firma si locuinta Asigurare privata de viata si de sanatate Transport pana in Franta asigurat