Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Project Manager Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele cunostinte si abilitati: - Cunostinte foarte bune PHP si Framework IgniteCode (de supravegheat programatorii) - Cunostinte de limba engleza –nivel avansat(scris si vorbit) Toti candidatii pentru acest post, care doresc să ia parte la interviu, trebuie să dea intâi un test de Advanced PHP pe unul din site-urile(rezultatele de minim 90% vor fi luate in considerare) : http://www.expertrating.com http://brainbench.com/ - minimum 3-5 ani de programare high level in PHP, perfect framework IgniteCode; - leader, bun manager, rezistent la stres; - program de lucru: 4AM-2PM, Chicago time; (L-V) - salariu: 1000 USD in mână pe lună + bonusuri după cum urmează: - bonusurile se calculează pentru fiecare milestone din fiecare proiect in parte - pe lună sunt 10-15 milestone-uri in total, in funcție de numărul de proiecte in lucru; - un milestone e compensat cu 1000-2500 USD (per total) din care PM-ul va primi intre 0-10% in funcție de felul in care s-a trecut de milestone (s-a respectat sau nu termenul, cum s-a executat etapa din proiect, etc) - practic, pe luna un PM care iși respectă termenele și trece cu bine de milesone-uri va primi la modul foarte realist in jur de 2500-3000 USD.

Cerinte

- Cunostinte foarte bune PHP si Framework IgniteCode (de supravegheat programatorii) - Cunostinte de limba engleza –nivel avansat(scris si vorbit) - minimum 3-5 ani de programare high level in PHP, perfect framework IgniteCode; - leader, bun manager, rezistent la stres;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate