Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Targu Mures

Descrierea jobului - România

In momentul de fata compania TJOBS SA se afla in cautarea unui coleg pentru postul de PROJECT MANAGER in cadrul departamentului tehnic & dezvoltare. Responsabilitati: -activeaza ca si liant intre cerintele interne TJOBS si furnizorii de dezvoltare; -planifica activitatea de dezvoltare impreuna cu managerul departamentului si clientii interni; -coordoneaza si monitorizeaza activitatea furnizorului de dezvoltare, respectand nevoile interne Tjobs; -estimeaza si urmareste respectarea bugetelor financiare si de timp aprobate. Beneficii: -pachet salarial atractiv; -proiecte complexe.

Cerinte

-minim 3 ani experienta pe postul de project manager -cunostinte de PHP, MySQL, JavaScript, CSS -foarte bune abilitati de project management – capacitatea de elaborare a unui plan structural, gestionare eficienta de bugete financiare si de timp; -spirit de echipa; -calm si diplomatie; -flexibilitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai