Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Caut oameni inteligenti cu orientare spre statut de independenta financiara, dispusi sa investeasca timp si bani in propria lor afacere sistem MLM ,in colaborare directa cu firma FM Group! Compania FM Group pune la dispozitia persoanelor interesate un depozit cu peste 600 produse originale marca FM , pret de producator,plan de afacere bine structurat,realizabil si usor de parcurs,materiale de lucru, cursuri de pregatire profesionala,programe de motivare. Au prioritate candidatii dispusi sa investeasca timp si bani in propria lor afacere . Solicitati detalii despre modalitatile de inscriere in parteneriat cu FM Group !

Cerinte

-disponibiltate de a invata si a ajunge la o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei , respectiv domeniul Multi Level Marketing -persoana dinamica, cu aptitudini de lider -bune abilitati de comunicare ,socializare si negociere -disponibilitate pentru a investi zilnic timp in activitatea de promovare a ofertei firmei FM Group -spirit energic ,intreprinzator orientat catre a-si atinge obiectivele propuse -dorinta de libertate financiara si atingerea ei -disponibiltate de a participa la toate intalnirile de lucru si cursurile de pregatire profesionala -promovarea produselor companiei -realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiei de marketing