Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOU: RECRUTAM MEDICI PSIHIATRII PENTRU DANEMARCA Angajatorii ofera: - curs de limba Daneza pe o perioada de 5 sau 6 luni in Budapesta +compensatii pe perioada cursului, - o scurta calatorie in Danemarca inainte de inceperea cursului pentru a va intalni cu angajatorul , sa se viziteze zona unde veti sta si veti lucra, - Salariul aproximatic 6700-8000 euro brut pe luna (urmand ca dupa un an sa se mareasca salariile , dupa ce doctorul este gata sa isi indeplineasca toate responsabilitatiile). - 6 saptamani concediu platit plus 16,12 % benefici pentru pensie - Sunteti ajutat \a in gasirea unei cazari, - Toate costurile privind recrutarea,cursul de limba si stabilirea dvs vor fi suportate de catre angajator.

Cerinte

De ce aveti nevoie pentru a va inscrie: - cunostinte medii de limba engleza ( nivel B2) - minimum 3 ani experienta( se accepta si medici care au absolvit rezidentiatul in 2010 )