Detalii loc de munca

Descrierea jobului

irma €UROTRAN$ recrutează pentru muncă legală în CIPRU RECEPTIONERE cu experienta Se ofera: - 650 Euro / luna - Cazarea si masa asigurata gratuit ! - Asigurare medicala si taxele sunt platite de catre angajator! -Program de munca : 8-10 h / zi , 6 zile/saptamana ÎNSCRIERI GRATUITE ! €UROTRAN$ , Târgu Mureş , str. Tineretului 1/D Tel. 0365-401.253 , Mobil : 0749- 803.662 , 0741- 720. 002 E-mail: eurotrans.ro@rdslink.ro ; office@eurotransjobs.roWeb: www.eurotransjobs.ro ÎNSCRIERI GRATUITE ! €UROTRAN$ , Târgu Mureş , str. Tineretului 1/D Tel. 0365-401.253 , Mobil : 0749- 803.662 , 0741- 720. 002 E-mail: eurotrans.ro@rdslink.ro ; office@eurotransjobs.roWeb: www.eurotransjobs.ro

Cerinte

- lb engleză nivel mediu ( lb. germana, franceza, greaca si rusa constituie avantaj) - experienţa minimă în domeniu - dorinţă de afirmare - spontaneitate, adaptabilitate la un mediu intercultural , deschidere spre munca in echipa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala