Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza urgent RECRUITER CU EXPERIENTA pentru Agentia din Suceava: -analizarea cerintelor posturilor vacante si a profilelor candidatilor; -postarea anunturilor de recrutare pe internet, in ziare etc; -selectarea, analizarea CV-urilor si contactarea candidatilor; -programarea interviurilor; -intervievarea si testarea candidatilor; -intocmirea dosarelor candidatilor; -mentinerea relatiei cu candidatii; -oferirea de servicii de consultanta clientilor pentru alegerea candidatilor potriviti nevoilor lor; -asigurarea consultantei pentru candidati in vederea ocuparii unui post potrivit pregatirii si experientei acestora; -centralizarea si gestionarea CV-urilor in baza de date.

Cerinte

-experienta in domeniul Resurselor Umane; -excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare; -abilitati dezvoltate de planificare si organizare; -bune abilitati de lucru cu PC – MS Office. Beneficii: -mediu de lucru profesionist si placut; -oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala; -salariu negociabil in functie de experienta si competentele profesionale. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate