Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem o oferta de munca in Oman ( MB Petroleum Services ) pentru pozitia de Rig Manager in Work Over (8-10 pozitii disponibile ). Rotatia este 35/35 zile , salariu se negociaza la interviul telefonic care se tine cu cei care vor fi selectati.Chiar daca sunteti la tura si doriti sa aplicati , va rog sa trimiteti un numar de telefon unde puteti fii contactat.Informativ va spun ca pana acum candidatii acceptati au negociat si primit 6500 $US on/off. Daca doriti sa aplicati , va rog sa trimiteti urgent un CV ( in Word) din care sa reiasa minim 5-6 ani ( din anul 2006 pana in prezent ) experienta de Rig manager in Work Over. Cu cat Cvul este mai bine facut cu atat mai mari sunt sansele de a fi selectat. Se cere IWCF valid( daca sunteti acceptat il puteti face dupa interviu) si limba engleza la un nivel bun.

Cerinte

Experienta de minim 5-6 ani ca Rig Manager in Workover . Limba engleza la un nivel bun , interviul se tine telefonic.IWCF valid , dar daca este expirat se poatew face dupa interviu. VA ROG SA TRIMITETI CVuL PE ADRESA AGENTIEI NOASTRE "ANDREEA TRADING 96"

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate