Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Recrutare si selectie,formare,coordonare si motivare consilieri financiari -Training si mentoring pentru echipa proprie de Consultanti -Urmarire ,indeplinire si analiza targhet/echipa Oferta (bonusuri, beneficii): -training gratuit şi de cea mai înaltă calitate, precum şi susţinere constantă în munca depusă -un job dinamic şi creativ -educatie la un standard international -venit flexibil, bazat exclusiv pe comision(nelimitat) -program de lucru flexibil -plăcerea de a lucra cu produse de cea mai înaltă calitate Program permanent de dezvoltare si de crestere profesionala si personala. Mediu de excelenta, bazat pe incredere si sprijin reciproc. FIIND O ACTIVITATE PART-TIME, O PUTETI DEZVOLTA LA INCEPUT IN PARALEL CU ACTIVITATEA DE BAZA. VA RUGAM SA APLICATI, DOAR DACA SUNTETI CU ADEVARAT INTERESATI. TIMPUL TUTUROR ESTE PRETIOS!

Cerinte

-Entuziasm -persoana ambitioasa, dornica de dezvoltare profesionala si personala -nevoia unor venituri peste medie -creativitate si initiativa in a gasi potentiali clienti -capacitate de invatare si adaptare rapida la un mediu de lucru dinamic -persoana comunicativa, energica, pozitiva, organizata -excelente abilitati de comunicare -atitudine pozitiva si focalizata catre atingerea obiectivelor -cunostinte bune de limba engleza -operare PC (Internet, MS Office) -studii superioare -calculator si conexiune la internet -experienta in vanzare (constituie un avantaj, dar nu este obligatorie)