Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PSIHOSELECT desfăşoară proiectul de recrutare şi selecţie pentru o companie cu tradiţie în domeniul tehnologiei de fertilizare naturală destinată culturilor de grâu, orz, ovăz, porumb, rapiţă, soia, floarea soarelui, sfeclă de zahăr, cartofi, tomate, vinete, pepeni, precum şi pentru păşuni şi fâneţe. • Dezvoltarea şi coordonarea echipei de vânzători direcţi şi independenţi pe judeţele Prahova, Ialomiţa, Călăraşi, Ilfov, Giurgiu, Dâmboviţa, Argeş, Teleorman; • Oferire de coaching, transmiterea cunoştinţelor dobândite oamenilor din subordine în vederea creşterii performanţei acestora; • Urmărirea şi cunoaşterea în permanenţă a situaţiei centralizate a clienţilor/fermierilor cu privire la contracte întocmite; cunoaşterea tuturor informaţiilor legate de suprafeţe, culturi agricole, cantităţi şi valori de produse contractate; • Actualizarea permanentă a bazei de date a fermierilor existenţi şi identificarea de noi fermieri pe lângă cei existenţi în vederea contactării celor care sunt solvabili şi prezintă interes cu scopul realizării obiectivelor (targetelor) stabilite; • Asistare, acolo unde este cazul, la predarea produselor în funcţie de specificaţiile contractelor încheiate cu beneficiarii; • Întocmirea zilnică a raportului cu activitate şi transmiterea lui către Country Manager; • Soluţionarea eventualelor probleme care apar în relaţia cu fermierii din zona alocată.

Cerinte

• Studii universitare finalizate, studii universitare agronomice prezintă avantaj; • Experienţă de minim 5 ani în vânzări, experienţă în vânzarea produselor agricole - seminţe, îngrăşăminte,pesticide etc. - constituie avantaj; • Cunoştinţe de operare PC (MS Office); • Limba engleză – nivel mediu; • Permis de conducere categoria B; • Disponibilitate la deplasări zilnice în zona arondată. Beneficii: • salariu fix; • sistem de bonusare în funcţie de performanţă; • maşină de serviciu, telefon.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate