Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA 3 MECANICI REPARATII UTILAJE GRELE(CONTAINERE DE GUNOI CU PRESA,VOLA,BULDOZER,EXCAVATOR,CILINDRII ,SA TAIE CU SUDURA SI SA SUDEZE AUTOGEN),CUNOSCATOR DE LIMBA GERMANA NIVEL MEDIU,DETINATORI DE CERTIFICAT DE INREGISTRARE ELIBERAT DE REGISTRU COMERTULUI CA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA AVAND CA ACTIVITATE PRINCIPALA LUCRARI DE CONSTRUCTII ,COD CAEN 4120 ,PENTRU O LUCRARE CARE ESTE CU O DURATA DE 5 LUNI PANA LA UN AN,COLABORAREA PUTAND FII DE LUNGA DURATA. PLATA FIIND DE 1400EURO/PAUSCHAL,PENTRU UN NUMAR DE MINIM 9 ORE/ZI-MAX 12 ORE/ZI . SE ASIGURA CAZARE CONTRACOST PRETUL 200EURO/LUNA,ACEASTA FIIND IN INCINTA FIRMEI GERMANE .

Cerinte

TERMENUL DE PLATA SE VA FACE CONFORM CONTRACTULUI DE SUBANTREPRIZA PE CARE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA IL SEMNEAZA LA DATA DEPUNERI DOSARULUI CARE POATE FI DATA PLECARII LA MUNCA IN GERMANIA. MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA BANI DE MASA PENTRU PRIMA LUNA(NU SE ACORDA AVANS)SI SALOPETE ,BOCANCI DE SANTIER,CASCA . TAXA CONSULTANTA SE ACHITA ASFEL: -500LEI IN MOMENTUL DEPUNERII DOSARULUI SI SEMNARII CONTRACTULUI PARTENERULUI GERMAN -200 EURO DIN PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA TRIMITETI CERIFICATUL DE INREGISTRARE ,CAZIER ,AD.MEDICALA,CV+FOTO 9/13 LA ADRESA DE EMAIL