Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT INCHIRIERI AUTOTURISME in Bucuresti. Recrutam Reprezentant inchirieri autoturisme pentru unul dintre partenerii nostri care asigura servicii de inchirieri auto in Bucuresti. Responsabilitati: - prospectarea pietei (concurenta, preturi) si dezvoltarea unui portofoliu de clienti; - promovarea serviciilor, intocmirea si transmiterea ofertelor catre potentialii clienti; - negocierea si incheierea contractelor de inchiriere; - monitorizarea derularii contractelor (incasarea platii, oferirea de consultanta); - predarea si primirea autoturismelor; - mentinerea legaturii cu service-ul si raspunderea de functionalitatea autoturismelor; - raspunderea privind inspectiile tehnice periodice si relationarea cu Registrul Auto Roman. Se ofera: - salariu atractiv; - bonusuri in functie de performante; - masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Asteptam CV-ul dumneavoastra daca va regasiti in descrierea de mai jos: - studii superioare finalizate (profil tehnic reprezinta un avantaj); - experienta in inchirierea de autoturisme; - cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; - cunostinte operare PC; - permis de conducere, categoria B; - disponibilitate pentru munca de teren; - cunostinte minime in domeniul auto; - abilitati foarte bune de prezentare si negociere; - atitudine proactiva si spirit antreprenorial; - dinamism si flexibilitate.