Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza REPREZENTANT INCHIRIERI AUTOTURISME in Bucuresti. Recrutam Reprezentant inchirieri autoturisme pentru unul dintre partenerii nostri care asigura servicii de inchirieri auto in Bucuresti. Responsabilitati: - prospectarea pietei (concurenta, preturi) si dezvoltarea unui portofoliu de clienti; - promovarea serviciilor, intocmirea si transmiterea ofertelor catre potentialii clienti; - negocierea si incheierea contractelor de inchiriere; - monitorizarea derularii contractelor (incasarea platii, oferirea de consultanta); - predarea si primirea autoturismelor; - mentinerea legaturii cu service-ul si raspunderea de functionalitatea autoturismelor; - raspunderea privind inspectiile tehnice periodice si relationarea cu Registrul Auto Roman. Se ofera: - salariu atractiv; - bonusuri in functie de performante; - masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Asteptam CV-ul dumneavoastra daca va regasiti in descrierea de mai jos: - studii superioare finalizate (profil tehnic reprezinta un avantaj); - experienta in inchirierea de autoturisme; - cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; - cunostinte operare PC; - permis de conducere, categoria B; - disponibilitate pentru munca de teren; - cunostinte minime in domeniul auto; - abilitati foarte bune de prezentare si negociere; - atitudine proactiva si spirit antreprenorial; - dinamism si flexibilitate.

Arata anuntul si prietenilor tai