Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI/BENEFICII : -Atributiile principale constau in ofertarea, promovarea si vanzarea produselor catre clientii actuali, identificarea de clienti noi, cresterea vanzarilor companiei. -Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale, preluarea comenzilor (telefon, e-mail, fax), activitatea desfasurandu-se in cadrul departamentul de vanzari, predominanta fiind activitatea de teren. -Se asigura un mediu de lucru placut si profesionist, pachet salarial motivant si pe masura rezultatelor, telefon, laptop, autoturism de seviciu.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL : -Seriozitate, proactivitate si orientare catre client. - Experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj; - Cel putin studii medii (liceu). - Persoana dornica sa invete lucruri noi - Persoana pozitiva, increzatoare in fortele proprii. - Permis conducere categoria B-obligatoriu - Cunoasterea limbii sarbe-obligatoriu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala