Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT MARKETING in Bucuresti: -dezvoltarea si implementarea planurilor si strategiilor generale de promovare ale brand-ului si a proiectelor companiei; -sustinerea echipei in realizarea de materiale promotionale pentru diverse produse, (crearea de afise, flyere, printuri, materiale de prezentare, sloganuri etc) – colaborare cu Graphic Designer; -identficarea segmentelor tinta carora se adreseaza produsele si realizarea diverselor cercetari necesare companiei; -mentinerea si consolidarea relatiilor cu colaboratorii din aria de specialitate (diversi parteneri, publicitate, media etc.).

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL AVANSAT; -1-3 ani experienta in marketing/vanzari in domeniul pieselor auto (accesorii auto, lubrifianti auto, chimicale auto, filtre, baterii auto); -bune cunostinte despre produse/piata auto; -bune abilitati de comunicare si promovare produse; -cunostinte PC: MS Office; -bune cunostinte despre procesul de vanzare; -excelente abilitati de negociere; -spirit intreprinzator, tenace. Beneficii: -mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara si profesionista; -posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide; -formare profesionala; -salariu atractiv. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.