Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie angajatoare: Centru medical ce ofera urmatoarele servicii: Specialitati medicale( andrologie, dermatologie, endocrinologie, gastroenterologie, ginecologie, medicina de familie, medicina interna, neurologie, pediatrie si psihiatrie), Medicina muncii, precum si analize medicale de laborator si imagistica. Responsabilitati: Prospectarea pietei si promovarea serviciilor companiei- LABORATOR ANALIZE MEDICALE Analiza concurentei Mentinerea relatiei cu medicii colaboratori Initierea si mentinerea relatiilor cu noi medici colaboratori Urmarirea relatiilor contractuale

Cerinte

Cerinte Experienta MINIM 2 ANI pe un post similar- PROMOVARE SERVICII DE LABORATOR/ vanzare servicii Studiile in domeniul BIOLOGIE/ BIOCHIMIE Permis conducere cat B Orientare catre rezultate si rezolvarea problemelor, organizare, planificare Abilitati foarte bune de comunicare si relationare Beneficii Oferite Contract PFA, Masina, Laptop, Telefon Salariu Fix + Bonusuri in functie de performanta