Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: ORICE PERSOANA CARE DORESTE UN VENIT SUPLIMENTAR ! Inscrie-te in echipa Oriflame aplicand CV-ul tau acum! Ca reprezentant Oriflame ai oportunitatea unor câştiguri nelimitate si sansa de a face parte dintr-o echipa de succes - beneficiezi de un venit suplimentar la fiecare 3 saptamani si de o reducere de pana la 40% cand cumperi produse pentru acasa. AVANTAJE: Cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse. -23% comision pentru comenzi peste 70 lei; -30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau 90 lei); -40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!) • inscriere gratuită • CADOURI de bun-venit in primele 3 campanii de activitate si PREMII de loialitate pentru cei activi in fiecare catalog • livrarea produselor la domiciliu sau la centre in maxim 3 zile. • program de lucru flexibil – îți stabilești singur/a orele de lucru (pe langa orice activitate zilnica- serviciu ; scoala) • comercializezi produse cu succes garantat - beneficiezi de promotii exclusive pentru reprezentanti! • posibilităţi de promovare şi afirmare – îți dezvolţi propria echipă de Reprezentanţi şi poţi deveni Coordonator în scurt timp.

Cerinte

RESPONSABILITATI : 1. Arata catalogul Oriflame si recomanda ofertele prietenilor tai, sigur vei avea succes! 2. Noteaza comenzile primite si transmite-le catre Oriflame (in 3 zile comanda va fi la tine) ! 3. Imparte produsele prietenilor tai , colecteaza banii si achita facura . Acum bucura-te de castigul tau si ia-o de la capat !