Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT VANZARI in Bucuresti - reprezentarea organizatiei in fata clientilor si a potentialilor clienti; - gestionarea portofoliului de clienti; - negocierea, incheierea si monitorizarea contractelor cu viitorii clienti; - realizarea obiectivelor stabilite lunar/anual; - efectuarea de cercetari de piata privind concurenta, preturi, arii de dezvoltare; - acumularea rapida a informatiilor referitoare la produsele si serviciile companiei; - respectarea deadline-urilor; - intocmirea de rapoarte de activitate si prezentarea acestora catre superior. Beneficii: - salarizare atractiva compusa din parte fixa si comision din vanzari. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in domeniul vanzarilor (in vanzari directe, reprezinta un avantaj); - studii superioare finalizate sau in curs de finalizare; - cunostinte de operare PC; - permis de conducere categoria B; - CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA; - abilitati de comunicare, orientare catre client; - capacitate de organizare si spirit intreprinzator; - seriozitate si dedicare.