Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT VANZARI DIRECTE pentru Agentia din Bucuresti, situata in Piata Victoriei: -dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti; -prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei; -consolidarea relatiilor comerciale cu clientii companiei; -identificarea serviciului potrivit pentru client, stabilirea pretului, finalizarea vanzarii; -participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora; -monitorizarea pietei de profil; -realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit; -realizarea rapoartelor de activitate.

Cerinte

-minim 3 ani de experienta in vanzari servicii B2B (cunoasterea de strategii de vanzare, de comunicare si negociere cu societati comerciale); -studii superioare finalizate; -cunostinte de operare PC: Outlook, Word, Excel, Internet; -capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile. -persoana responsabila si cu putere de decizie; -excelente abilitati de comunicare si negociere; -capacitatea de a acumula cunostinte noi intr-o perioada scurta de timp. Beneficii: -pachetul salarial este format din: salariu fix si comision din cifra de afaceri; -oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala; -mediu de lucru profesionist si placut.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate