Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT VANZARI pentru Bucuresti. - identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale; - dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei; - consolidarea relatiilor comerciale cu clientii companiei; - analiza pietei de profil; - realizarea planului de vanzari lunar stabilit; - intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte

- 1-2 ani experienta in vanzari pe un post similar in domeniul energiei electrice; - absolvent al Universitatii Politehnica reprezinta un plus; - LIMBA ENGLEZA - NIVEL AVANSAT; - Permis de conducere – categoria B; - cunostinte despre piata de baterii; - abilitati de vanzare; - excelente abilitati de negociere si comunicare; - persoana motivata si dinamica. - punctualitate, organizare si seriozitate. Alte informatii: - pachet salarial atractiv; - masina, telefon, bonuri de masa; - mediu de lucru profesionist.