Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-prospectarea pietei la nivel de Bucuresti; -contactarea potentialilor clienti in vederea stabilirii intalnirilor; -vizitarea clientilor si potentialii clienti in vederea prezentarii serviciilor oferite de companie; -creeaza si dezvolta relatii cu clientii; -Realizarea target-ului de vanzari alocat; -Participa la sedinta saptamanala de vanzari; -Intocmeste rapoarte de activitate zilnic; -Aduna continuu informatii despre concurenta; Oferta: -salariu fix; -comision 20% din profitul brut realizat de angajat; -masina de serviciu; -telefon; -PC; -Posibilitatea de a se dezvolta intr-o firma cunoscuta, avand 20 de ani vechime pe piata, si de a lucra cu profesionisti in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor.

Cerinte

-experienta min. 1 an in domeniul vanzarilor de produse IT; -studii superioare; -buna cunoastere a produselor IT -abilitati foarte bune de comunicare, negociere si persuasiune; -capacitatea de a intelege nevoile clientului; -abilitatea de a stabili si pastra pe termen lung relatii cu oameni; -persoana deschisa, usor adaptabila; -capacitatea de a lucra in echipa; -abilitati de analiza si planificare; -dorinta de avansare si construirea unei cariere in vanzari; -permis de condusere categ.B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale