Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT VANZARI-INCHIRIERI in Iasi. Recrutam pentru clientul nostru Reprezentant vanzari la biroul din Iasi care se va ocupa de vanzarea si inchirierea echipamentelor si utilajelor folosite in constructii: nacele, lifturi profesionale, sisteme mobile de schele, motocompresoare, etc. Responsabilitatile includ: - prospectarea pietei (concurenta, preturi) si identificarea de noi clienti; - intocmirea si transmiterea ofertelor catre potentialii clienti; - negocierea si incheierea contractelor in scopul indeplinirii obiectivelor de vanzari; - monitorizarea derularii contractelor (incasarea platii, oferirea de consultanta post-vanzare); - administrarea portofoliului de clienti; - completarea rapoartelor periodice si prezentarea catre superior. Beneficii: - salariu fix negociabil si bonusuri in functie de realizari; - masina, laptop si telefon de serviciu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare finalizate; - experienta minima de 2 ani in vanzari (reprezinta un avantaj experienta in domeniul tehnic/constructii); - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; - cunostinte medii de operare PC: MS Office, Internet; - permis de conducere, categoria B; - disponibilitate la deplasari in orasele din nord-estul Romaniei; - abilitati foarte bune de prezentare si negociere; - abilitati de lucru sub presiune.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate