Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele companiei; - Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti pe zona alocata; - Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei; - Realizarea obiectivelor lunare si anuale; - Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea de vanzari; - Analiza pietei si monitorizarea concurentei; - Implementarea activitatilor promotionale conform indicatiilor comunicate de Trade Marketing.

Cerinte

- Abilitati excelente de vanzare; - Abilitati excelente de comunicare, negociere si planificare cu clientii; - Permis de conducere categoria B; - Abilitati de utilizare a calculatorului; - Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu. Oferta: - Pachet salarial atractiv; - Companie multinationala in domeniul FMCG. Recrutam pentru judetele : Constanta, Galati, Botosani, Suceava, Vaslui, Iasi, Neamt, Bacau, Dambovita, Buzau, Ialomita, Calarasi, Giurgiu, Gorj, Arges, Valcea, Dolj, Mures, Sibiu, Timisoara, Bihor, Hunedoara, Arad, Satu-Mare, Salaj, Cluj, Alba, Bucuresti.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala