Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza REPREZENTANT VANZARI ACCESORII AUTO in Bucuresti: -promovarea produselor companiei; -identificarea unor noi clienti; -cresterea vanzarilor in zona desemnata; -dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea clientilor actuali; -monitorizarea datoriilor si cooperarea la colectarea lor; -intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte

-studii superioare finalizate; -minim 1-2 experienta in Vanzari (experienta in vanzari in domeniul auto reprezinta un avantaj); -permis de conducere categoria B; -capacitatea de a lucra in echipa ; -persoana comunicativa, cu bune abilitati de negociere si relationare cu clientii. Beneficii: -salarizare atractiva; -masina si telefon mobil; -posibilitatea de perfectionare si dezvoltare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate