Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza RESPONSABIL DEPARTAMENT ACHIZITII in Suceava: -planificarea si supervizarea activitatii de contractare, aprovizionare, receptie, distributie si consum a materialelor aflate in depozit; -analizarea si prospectarea pietei si a conditiilor de achizitie/livrare; -negocierea contractelor cu furnizorii de materiale metalurgice si de constructie; -identificarea de noi oportunitati de colaborare cu noi furnizori; -participarea impreuna cu superiorul ierarhic la definitivarea necesarului de materiale; -elaborarea politicilor, procedurilor si instrumentelor de lucru necesare gestionarii activitatii de aprovizionare in cadrul firmei.

Cerinte

-experienta anterioara relevanta in domeniul achizitiilor materialelor de constructii; -cunostinte solide de operare PC; -bune abilitati de gestionare a resurselor; -orientare catre rezultate; -spirit antreprenorial; -abilitati de comunicare si negociere; -cunoasterea limbii engleze la nivel avansat reprezinta un avantaj. Beneficii: -salarizare: 2100-2500 RON/luna brut; -posibilitate de promovare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.