Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- PREFABRICARE SI MONTAJ DE STRUCTURI METALICE - PREFABRICARE SI MONTAJ DE TEAVA; - SKID-URI Rolul pozitiei: Asigurarea controlului corectitudinii operatiunilor contabile si administrative efectuate de catre companie: Responsabilitati: • Asigura furnizarea declaratiilor si rapoartelor anulale prevazute de legislatie. Asigura indeplinirea obligatiilor fiscale si respectarea termenelor scadente. • Pregateste si verifica pe baza indicatiilor oferite de catre conducere, documentatia necesara pentru elaborarea bugetului. • Asigura inregistrarea corecta a tranzactiilor contabile generate de activitatea companiei. • Verifica inregistrarile contabile. • Controleaza documentele si corespondentele contabile de iesire si de intrare. • Verifica rapoartele periodice cu privire la conditiile economice elaborate de catre superiori • Asigura consultanta fiscala si administrativa • Are grija de relatiile cu consultantii externi in ceea ce priveste problemele de ordin fiscal si normativ. • Pregateste documentatia in raport cu cerintele uzuale de finantare • Colaboreaza cu departamentele specializate in furnizarea de servicii de finantare. • Participa la sedintele periodice ale analizei economice impreuna cu departamentele implicate • Gestioneaza resursa umana din departament, coordoneaza activitatile avand grija de dezvoltarea profesionala.

Cerinte

• Absolvent de studii superioare economice • Experienta de lucru minim 5 ani • Autorizatie CECCAR. Beneficii oferite: • Salariul negociabil Selectia se face pe baza de CV urmata de interviu.