Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza RESPONSABIL DEPARTAMENT CALITATE pentru Suceava: -mentinerea si optimizarea eficacitatii sistemului de management; -identificarea si analizarea neconformitatilor interne si externe, propunerea masurilor de inlaturare a acestora; -implementarea masurilor pentru optimizarea parametrilor de calitate; -asigurarea suportului tehnic pentru calitatea proceselor de productie; -efectuarea auditurilor furnizorilor existenti sau potentiali; -validarea proceselor de productie in cazul loturilor de test.

Cerinte

-minim 3 ani experienta in cadrul unui departament de calitate (preferabil in companii producatoare); -abilitati dezvoltate de management si comunicare; -studii superioare tehnice absolvite; -certificari pe standarde de calitate ISO si HACCP; -abilitati de utilizare a limbii engleze (scris si vorbit) la nivel avansat; -cunostinte de limba franceza (constituie avantaj). Beneficii: -salarizare: 3000-4000 RON/luna brut; -bonuri de masa; -bonusuri in functie de performanta; -posibilitate de promovare profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate