Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Domeniul: - PREFABRICARE SI MONTAJ DE STRUCTURI METALICE - PREFABRICARE SI MONTAJ DE TEAVA; - SKID-URI Locatie: Romania Rolul pozitiei: Asigura bunul mers al activitatii de aprovizionare, in functie de necesitatile productive ale societatii. Responsabilitati: • Estimeaza costul materialelor ce trebuie achizitionate; • Sprijină conducerea unitatii în rezolvarea tuturor problemelor legate de achizitionarea materialelor; • Asigura optimizarea economica si calitativa a achizitiilor, in conformitate cu cerintele de aprovizionare , tinand cont de bugetul anual disponibil; • Dezvolta baza de furnizori prin analize de piata (nationale si internationale), in scopul de a cauta mai multe oportunitati favorabile de aprovizionare; • Negociaza contractele de transport pentru marfa, tinand cont de factorii economici; • Colaboreaza cu conducerea unitatii si serviciile implicate in achizitionare.

Cerinte

Studii medii sau superioare in domeniul economic; • Experienta relevanta in vanzari/achizitii de preferat in acelasi domeniu sau similar; • Cunostinte cel putin medii de limba franceza. Cunoasterea limbii italiene este un plus; (engleza) • Disponibilitate de relocare. Beneficii oferite: • Salariul negociabil Selectia se face pe baza de CV urmata de interviu.