Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Safe Job recruteaza personal (FETE) pentru restaurante in Marea Britanie. Se ofera un salariu minim de 1000 de lire + 1 masa / zi la locul de munca. DESCRIERE FIRMA: Safe Job este una dintre cele mai serioase si mai mari companii de plasarea fortei de munca in strainatate din zona Moldovei, oferind asistenta, orientare si mediere. Personalul companiei este foarte bine instruit, pentru a va oferi servicii la cel mai inalt nivel. Compania este inregistrata la ITM, cu nr. 24/3432, si la AJOFM Suceava avand certificarea de acreditare nr. 36/00011 si 36/00012 privind serviciile de informare si consiliere, precum si servicii de mediere pe piata muncii. Avem implementat un departament de asistenta, unde dumneavoastra aveti sprijinul nostru de la inscrierea in agentie, pana la terminarea perioadei contractuale, incluzand pasii de dosar, procesul de selectie, si plecarea propriu-zisa.

Cerinte

CERINTE/ CONDITII: - experienta in domeniu de minim 1 an - limita de varsta - 30 de ani - aspect fizic placut - cunostinte avansate de limba engleza Persoanele interesate care corespund cerintelor noastre sunt rugate sa trimita cv-urile la adresa noastra de mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala