Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Villers-Saint-Frambourg

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza RIGIPSAR in Franta. - montarea pe structura de aluminiu de tip rail; - citirea si interpretarea planurilor tehnice; - dublarea peretilor existenti cu rigips; - realizarea peretilor interiori din caramizi din parpaign sau din panouri de rigips; - realizarea peretilor interiori pentru izolare termica sau fonica, seva utiliza profile din aluminiu; - realizare tavane din rigips.

Cerinte

- cunostinte in citirea planurilor de constructie; - experienta ca zidar; - persoana serioasa, responsabila; - lucru in echipa, dar si abilitatea de a lucra autonom; - experienta in domeniu atat in tara, cat si in strainatate, constituie un avantaj; - permis de conducere categoria B, constituie un avantaj. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai