Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza RIGIPSARI motivati sa lucreze in strainatate, in cele mai bune conditii. Echipa de rigipsari se va ocupa de: - lucrari din rigips, compartimentari, pereti despartitori, tavane casetate, montaj pereti din rigips; - aprovizionarea locului de munca cu materiale, scule, unelte, dispozitive si utilaje necesare desfasurarii activitatii; - pregatirea sculelor, dispozitivele si utilajele pentru lucru, preparea mortarelor pentru finisaje, tencuieli; - verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea acestora; - masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat. Se ofera: - salarizare atractiva: 1500 euro brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; - capacitate de lucru intr-un ritm alert; - persoane serioase, responsabile si autonome; - permis de conducere categoria B.