Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza RIGIPSARI - SALARIZARE ATRACTIVA: 1800 euro/luna brut Descrierea postului: -montaj de pereti despartitori de rigips, tavane casetate, pe structuri metalice. -montaj de rigips si cadru metalic, izolant; -montaj de pereţi despărţitori şi dubluri pe cadru, dubluri lipite, tavane de rigips, izolatii; -vorlucra cu materiale foarte scumpe si vor fi verificati de catre seful de santier in permanenta.

Cerinte

-experienta in domeniul amenajarilor interioare in tara si strainatate de minim 3 ani; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU; -cunostinte de citire de planuri tehnice; -permis de conducere categoria B; -disponibilitate de a pleca cu masina personala in Franta. Beneficii: - salarizare atractiva: 1800 euro/luna brut; - cazare si masa asigurate; - transport - se deconteaza bonurile de benzina la inceput si sfarsit de misiune; - contract individual de munca si asistenta permanenta de la data inceperii si pana la data incheierii acestuia; - perioada contractuala este de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire pentru persoanele serioase si responsabile. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 poze(una tip buletin/una full body). NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE INAINTE DE PLECARE! Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala