Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOU: RECRUTAM MEDICISPECIALISTI RADIOLOGI PENTRU DANEMARCA Conditii de selectare : - Cunostinte medii de limba engleza ( nivel B2); - Cunostinte de CT, Ultrasunete, X-Ray conventional, tratament si - Minimum 3-5 ani experienta ca medic specialist ; . Angajatorii va ofera: - Curs gratuit de limba Daneza pe o perioada de 6 luni in Budapesta +compensatii pe perioada cursului ; - Salariul aproximativ 6700 euro brut pe luna ; (€7500-€8000 dupa un an de lucru continuu la spital) - Sunteti asistat\a in gasirea unei cazari, - Toate costurile privind recrutarea,cursul de limba si relocarea dvs in Danemarca vor fi suportate de catre angajator.