Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Marshall recruteaza persoane dornice sa studieze in in colegiile sau universitatile din Londra(si vecinatati)in urmatoarele domenile de activitate: • Business Management • Business Accounting • Business Marketing • Business Management • Business Human Resources • Law • Information Systems Engineering  • Network Engineering and Telecommunication Systems • Hospitality Management • Health and Social Care Management • Computing and Systems Developments • Travel and tourism management • Education program for Teaching • Electrical and electronically engineering • Creative media Production • Art and Design • Photography • Fashion and Textiles • 3D Design • Interactive Media • Photography • Fashion Business • Performing Arts Locatiile colegiilor sunt : Gants Hill, Stratford, Leyton, Kilburn, Park Royal, Canary Wharf, Aldgate East, Whitechapel, Holborn, Wembley, Vauxhall, Hounslow, Acton, Croydon, Reading, Luton, Birmingham, Manchester. Persoanele care se afla de mai mult de 3 ani pe teritoriul UK si doresc sa aplice la unul dintre colegiile de mai sus pot primi finantare de la stat pana la 15000 lire/an plus taxele de scolarizare. Persoanele care nu au cel putin 3 ani pe teriotriul UK dar sunt cetateni EU pot avea sansa sa obtina sprijin financiar din partea statului britanic pana la 5000lire/an plus taxele de scolarizare. Acest ajutor va fi returnat dupa perioada de scolarizare in rate din momentul in care candidatul va obtine un salariu de peste 21000 lire/an. Si Marshall vine in ajutorul celor care doresc sa studieze si au nevoie si de un job. Agentia proceseaza dosarele candidatilor doritori sa ocupe una dintre urmatoarele pozitii in restaurantele din Londra: chelnar /chelnarita, bucatar, picol/picolita, sandwichmaker, ajutor in bucatarie, ajutor bucatar, barman, bucatar. Locurile de munca sunt doar in restaurante, cafenele si fast-food-uri. Exclus pub-uri si cluburi. Program de lucru: conform programului impus de angajator. Candidatii vor fi plasati catre restaurante sau cafenele in baza cerintelor angajatorilor dar si a profilelor lor. Cazarea este in sarcina candidatului. In cazul in care candidatii nu au variante de cazare Marshall Agency ii poate ajuta in gasirea unui spatiu de locuit.

Cerinte

Pentru colegiu -nu exista criteria de selectie daca se indeplinesc urmatoarele conditii: -Diploma bacalaureat -Minim de engleza scris si vorbit Daca se doreste si job-candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: -varsta pana in 30 ani -aspect placut -atitudine pozitiva -experienta in domeniul restaurantelor de min 6 luni CERINTA ESENTIALA: -limba engleza la nivel cel putin mediu-conversational Atentie: o supracalificare in HORECA poate obtine deasemenea un raspuns negativ din partea angajatorilor. Acestia doresc candidati care pe viitor sa poate fi modelati si formati profesional dupa reguli si politicile societatii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala