Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AKENCY recruteaza receptionera /lucratoare comerciala pentru un snack bar situat in localitatea Rodos din Grecia. Atributii:se va ocupa de primirea clientilor,de rezervarea locurilor,cazarea clientilor,va mentine curatenia la locul de munca, etc. Contractul de munca are caracter sezonier, cu incepere din luna aprilie pana in luna octombrie. Contractul se deruleaza conform legislatiei Greciei. Angajatorul asigura cazare si masa gratuite. Salariul va fi de 700 euro net luna. Se lucreaza in ture, 3 ore dimineata si patru ore dupa amiaza. Zi libera se acorda in situatia in care lucratoare primeste vizite din partea prietenilor, rudelor, etc, o data pe luna

Cerinte

Candidatul ideal: -doamna/domnisoara cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, vorbitoare a limbilor engleza si italiana sau germana. -candidata trebuie sa fie o persoana comunicativa, sociabila, adaptabila la conditiile de lucru specifice programului prelungit. -experienta in domeniu este un avantaj.