Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania noastra aganjeaza pentru postul de receptionista o persoana dinamica si prezentabila care va fi responsabila pentru organizarea si administrarea tuturor activitatilor legate de aceasta slujba Alte atributii: Raspunde la telefon Intampina si indeplineste cerintele clientilor Indeplinirea de servicii speciale la cererea clientilor (apeluri telefonice pentru trezirea oaspetilor, transmiterea de mesaje, rezevarea unei mese la un restaurant, etc.) Responsabila de corespondenta (scrierea, trimiterea si organizeazarea ei) Verificarea zilnica a diagramei camerelor

Cerinte

Cerinte: Fluenta in Engleza si Franceza ( cunoasterea unei alte limbi de circulatie in Europa e un plus) Cunoasterea pachetului Microsoft Office si a programului Opera Excelente abilitati de comunicare Atentie distributiva Experienta de minim doi ani ca receptionista sau intr.-un post similar in hotele de minim patru stele Ce oferim: Un loc de munca multinational Salar competitiv plus bonusuri Cazare si transport

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate