Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o persoana cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, care vorbeste fluent limba engleza, pentru postul de receptionist spital in Marea Britanie.Experienta in domeniu constituie avantaj la salarizare. Se ofera contract pentru o perioada initiala de 12 luni, cu posibilitate de prelungire.Salariul orar va fi de 6 GBP(persoana fara experienta relevanta)sau 8 GBP(experienta in domeniu) Cazare asigurata contra cost-75 GBP/saptamana.Costul cazarii se va opri din salariu.Se ofera doua mese pe zi: micul dejun si pranzul. Program de lucru: de luni pana vineri, intre orele 8,30-17.30(ora UK). Daca exista persoane interesate, pot aplica pe e-mailul firmei.Obligatoriu CV in limba engleza+foto color corp intreg.Candidatii care corespund cerintelor vor fi intervievati de reprezentantul angajatorului.

Cerinte

Cerinte minimale: -persoana tanara, dinamica, varsta cuprinsa intre 20-30 ani -cunostinte solide de limba engleza: nivel avansat - experienta pe post similar constituie avantaj -seriozitate si disponibilitate pentru lucru in strainatate