Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Forum Consult recruteaza pentru resturantul Stahlbad Germania (www. stahlbad. com) Bucatar Atributii si responsabilitati principale ale postului: - activitati specifice unui bucatar profesionist (preparearea si pregatirea meniurilor pentru servire) - subordonarea directa si respectarea regulilor impuse de bucatarul sef - insusirea cat mai rapida si corecta a meniurilor specifice restaurantului - respectarea regulilor de igiena a alimentatiei

Cerinte

Cerintele postului : - cunostinte de limba germana (minim nivel conversational) - specializare in domeniul gastronomic - experienta relevanta in domeniul gastronomic - carnet de conducere categoria B - persoana serioasa, responsabila, cu dorinta de afirmare si dezvoltare in domeniul gastronomic - persoana flexibila, usor de integrat in colectiv, deschisa sa invete lucruri noi, cu aptitudini pentru a realiza arta culinara Se ofera: - instruire la locul de munca pentru bucataria germana intr-un restaurant de lux din Germania. - cazare si masa asigurate - pachet salarial motivant