Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lifelong Learning Solutions anunta debutul proceselor de recrutare si selectie in scopul ocuparii mai multor posturi de muncitori calificati si necalificati in domeniul constructiilor, in cadrul unei companii specializate in tencuieli mecanizate. S.C. KONIK CONVOI DESIGN s.r.l. este partenera si distribuitoare a S.C. RIGIPS ROMANIA, opereaza cu masini de tencuit de ultima generatie marca PFT G5c - lider absolut pe piata - si ofera cazare in containere moderne tip "organizare de santier" in cele mai bune conditii, asteptand sa i se alature atat specialistii experimentati, cat si cei care doresc sa invete tainele unei noi meserii. Va rugam sa ne trimiteti C.V.-urile dumneavoastra insotite de scrisori de intentie.

Cerinte

Vor fi invitate la interviu numai persoanele care vor intruni in mod cumulativ criteriile prezentate in specificatiile postului: NIVEL DE STUDII: medii - in specialitate – EXPERIENTA: Pentru muncitorii calificati: minim 1 an Pentru muncitorii necalificati nu este obligatorie experienta CUNOSTINTE NECESARE: - Organizarea muncii in santier - Metode si tehnici specifice domeniului de activitate - Igiena spatiilor si a echipamentelor - Aplicarea corecta a normelor de sanatate si securitate in munca APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE: - Cele specifice profesiei: atentie, indemanare, capacitatea de a respecta intocmai standardele cerute pentru finalizarea lucrarilor - Adaptabilitate si flexibilitate CERINTE PENTRU EXERCITARE: - Spirit organizatoric si determinarea de a lucra in echipa - Rezistenta mare la stres - Punctualitate si responsabilitate TRASATURI DE PERSONALITATE: fidelitate, rabdare, perseverenta, spirit practic. Va asiguram ca toate datele cu caracter personal pe care ni le veti incredinta vor fi pastrate in stricta confidentialitate, cu respectarea prevederilor legale aflate in vigoare privind secretul profesional si lipsa oricarei forme de discriminare. Va rugam sa cititi cu atentie anuntul si sa ne transmiteti candidaturile dumneavoastra DOAR daca sunteti in mod autentic interesati de posturile oferite spre ocupare!