Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Oradea

Descrierea jobului - România

Va trebui sa identificati, sa atrageti si sa selectati cele mai potrivite persoane pentru nevoile de personal ale societatii nostre precum si ale colaboratorilor nostri. Se lucreaza intr-un mediu dinamic si competitiv. Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga si salarizare atractiva. Locatia: Oradea Presupune: I. Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare si selectie al candidatilor pentru pozitiile vacante: 1. Analizarea si definirea, impreuna cu clientii, a cerintelor specifice 2. Recrutarea candidatilor prin: • Abordare directa • Cautare in baza de date • Anunturi publicitare de recrutare • Retea de contact 3. Selectia candidaţilor prin interviuri si testari; 4. Recomandarea catre client a unei liste scurte de candidaţi; 5. Urmarirea integrarii candidatilor angajati de client; II. Organizarea si participarea la interviurile de selectie conform procedurii de recrutare; III. Asigurarea colaborarii cu departamentele interesate in procesul de recrutare; IV. Asigurarea acuratetei si actualizarea bazei de date a CV-urilor. Salarizarea: Se negociaza la interviu Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email (cu precizarea postului pentru care candidati):un CV cu precizarea postului pentru care candidati in format europass cu poza, copie dupa diploma de studiu, scrisori de recomandare de la locuri de munca anterioare.

Cerinte

-Studii universitare in domeniu; -Experienta relevanta de minim 3 ani; - Excelente abilităţi de comunicare, spirit organizatoric, intuitie, operativitate; - Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel); -Seriozitate si responsabilitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Arata anuntul si prietenilor tai