Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va trebui sa identificati, sa atrageti si sa selectati cele mai potrivite persoane pentru nevoile de personal ale societatii nostre precum si ale colaboratorilor nostri. Se lucreaza intr-un mediu dinamic si competitiv. Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga si salarizare atractiva. Locatia: Oradea Presupune: I. Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare si selectie al candidatilor pentru pozitiile vacante: 1. Analizarea si definirea, impreuna cu clientii, a cerintelor specifice 2. Recrutarea candidatilor prin: • Abordare directa • Cautare in baza de date • Anunturi publicitare de recrutare • Retea de contact 3. Selectia candidaţilor prin interviuri si testari; 4. Recomandarea catre client a unei liste scurte de candidaţi; 5. Urmarirea integrarii candidatilor angajati de client; II. Organizarea si participarea la interviurile de selectie conform procedurii de recrutare; III. Asigurarea colaborarii cu departamentele interesate in procesul de recrutare; IV. Asigurarea acuratetei si actualizarea bazei de date a CV-urilor. Salarizarea: Se negociaza la interviu Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email (cu precizarea postului pentru care candidati):un CV cu precizarea postului pentru care candidati in format europass cu poza, copie dupa diploma de studiu, scrisori de recomandare de la locuri de munca anterioare.

Cerinte

-Studii universitare in domeniu; -Experienta relevanta de minim 3 ani; - Excelente abilităţi de comunicare, spirit organizatoric, intuitie, operativitate; - Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel); -Seriozitate si responsabilitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate