Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dezvoltarea si actualizarea continua a bazei de date de traducatori colaboratori Identificarea surselor eficiente de recrutare Selectarea si introducerea in baza de date a CV-urilor corespunzatoare Gestionarea bazei de date deja existente Mentinerea relatiilor cu traducatorii colaboratori Oferirea de suport si consultanta traducatorilor in timpul procesului de selectie si dupa incheierea acestuia Pastrarea evidentelor si inregistrarea modificarilor in baza de date (adaugari, desfaceri ale contractelor etc) Organizarea si pastrarea documentelor in format electornic si fizic

Cerinte

Absolvent de studii superioare Limba engleza nivel avansat (scris si vorbit) Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office) Abilitati excelente de organizare, planificare si prioritizare (capacitatea de a urmari si solutiona mai multe procese simultan) Bune abilitati de negociere Capacitate de comunicare si relationare, lucru in echipa Orientare catre rezultate, atitudine pozitiva si initiativa pentru rezolvarea problemelor Pasiune pentru domeniul resurselor umane OFERTA/BENEFICII Pachet financiar motivant; Oportunitatea de a participa la training-uri de dezvoltare profesionala; Desfasurarea activitatii alaturi de o echipa tanara, intr-un mediu de lucru dinamic si orientat catre profesionalism Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru in care initiativa, inovatiile si implicarea sunt incurajate si apreciate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate