Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eurotax Polonia SA este lider in Europa Centrala si de Est in domeniul restituirii impozitelor pe salarii, cu un istoric de 9 ani in Polonia si 120.000 de clienţi cărora le-am restituit peste 70 milioane euro. Acum suntem prezenti in Romania cu birou si echipa, ajutand romanii care lucreaza legal in strainatate sa isi recupereze taxele platite acolo. Restituim taxe pentru urmatoarele tari si cel putin unul din anii mentionati: Marea Britanie (din 5 aprilie 2008 si pana in 4 aprilie 2012) Olanda (2007 - 2011) Germania (2008 - 2011) Spania (2009 - 2011) Irlanda (2008 - 2011) Austria (2007 - 2011) Poti recupera sute sau mii de euro pe an lucrat! Nu cerem comision in avans, vei plati doar la sfarsit si doar daca iti restituim banii.

Cerinte

Pentru mai multe informatii intra pe site-ul nostru euro-tax.rosau pe pagina noastra de Facebook . Este dreptul tau sa iti primesti taxele inapoi! Nu mai astepta pentru ca termenele legale expira.