Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca ai muncit legal in una dintre urmatoarele tari si macar unul din anii mentionati, ai dreptul sa-ti recuperezi o parte din impozitul pe venit care ti s-a retinut in acea tara: Marea Britanie (din 5 aprilie 2008 si pana in 4 aprilie 2012) Olanda (2007 - 2011) Germania (2008 - 2011) Spania (2009 - 2011) Irlanda (2008 - 2011) Austria (2007 - 2011) Euro-tax.ro iti recupereaza banii care ti s-au retinut pe taxe, este dreptul tau sa ii primesti inapoi! Poti primisute sau chiar mii de euro pe an lucrat, iar din unele tari iti poti recupera taxele integral. De exemplu, daca ai lucrat in Germania in 2008 si ai castigat mai putin de 7664€ brut anual, iti putem recupera tot impozitul platit! Estimam gratuit daca te incadrezi la recuperarea de taxe si suma pe care ai putea sa o primesti inapoi. Consultanta noastra e gratuita.

Cerinte

Nu cerem nici un comision în avans, vei plati un comision la sfarsit doar daca iti restituim banii. Daca nu exista nici o restituire nu vei plati nimic. Pentru mai multe informatii intra pe site-ul nostru euro-tax.ro sau pe pagina noastra de Facebook.Avem experienta de 9 ani in Europa si peste 100.000 clienti fericiti!