Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Monitorizarea zilnica a creantelor companiei; - Interactiune directa cu clientii firmei, via telefon, email; - Negocierea sau renegocierea unor termene noi de plata cu clientii; - Intocmire raportari lunare privitoare la situatia creantelor companiei precum si alte rapoarte solicitate de catre conducerea societatii; - Sarcini administrative generale.

Cerinte

Candidatul Ideal: - Foarte bune abilitati de comunicare si negociere; - Studii superioare in domeniu economic, juridic; - Capacitate de analiza si sinteza,abilitati de comunicare, seriozitate,responsabilitate, - Cunoaterea limbii engleza – obligatoriu; - Cunoasterea limbii germane - reprezinta un avantaj; - Cunostinte nivel avansat limba italiana; - Rezistenta la conditii de stres - Gandire flexibila - Persoana persuasiva si orientata catre rezultate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala