Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RECUPERO CREDITI - LOCATIA CLUJ-NAPOCA -Contactarea telefonica a debitorilor -Preluare apeluri de la clienti si rezolvarea situatiilor prin convingerea acestora de a isi achita creantele - Negocierea termenelor de plata - Consiliera clientilor si informarea acestora in legatura cu aspectele specifice platilor - Furnizarea informatiilor corecte si complete privind modalitate de plata si locatiile unde se poate face plata - Oferirea de suport cu privire la situatia financiara a debitorului precum si informatii corecte privind produsele pentru care inregistreaza restanta - Inregistrarea corecta si completa a informatiilor obtinute in urma apelurilor in aplicatia de collection - Atingerea targhetului stabilit si indeplinirea planului de colectare.

Cerinte

CUNOSTINTE OBLIGATORII DE LIMBA ITALIANA LA NIVEL AVANSAT EXPERIENTA INTR-UN CALLCENTER REPREZINTA AVANTAJ Se ofera - Training profesional - Salariu atractiv - Prime de performanta

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala