Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem o agentie de publicitate full-service, care de-a lungul timpului a reusit sa ofere clientilor sai certitudinea unei reusite, datorita campaniilor indraznete si originale pe care le-am organizat. Convingerea noastra este ca prin profesionalism, lucru in echipa , entuziasm si un gram de nebunie putem inventa povesti de succes pentru brand-urile clientilor nostrii. Credem in implicarea personala si consideram ca aceasta este atuul nostru. Strategia noastra este :comunicarea, pentru ca advertisingul este o forma de comunicare. Comunicand ne putem orienta spre nevoile clientilor nostrii si credem ca implicarea personala este punctul forte.

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: • Experienta jurnalistica obligatorie • Limba engleza/ italiana / germana, nivel avansat; • Cunostintele aprofundate in domeniul transporturilor/ economic/ auto/ constructii/ logistica • Absolvent(a) studii superioare (constituie un avantaj facultatea de jurnalism); • Sa aiba abilitati de bun comunicator; • Sa posede cunostinte despre personalitatile locale si internationale; • Sa fie un bun documentarist; • Sa aiba disponibilitate pentru program flexibil; • buna cunoastere a PC-ului; • Experienta anterioara in domeniul jurnalismului.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate