Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Kaiserslautern

Descrierea jobului - Germania

Selectam zidari si zidari maistri pentru Germania.Se lucreaza ca persoana autorizata firma deschisa in Germania. Salariul este de 10€/ora brutto Perioada nelimitata Cazarea este asigurata Dupa ce va depuneti Cv-ul (cv-ul cu poza)va rog sa intrati in contact cu mine pe yahoo mess jobgermania2012 sau skype pamint1 sau pe facebook -nu se cere limba germana Asigurarea medicala va trebui sa o incheiati in Romania .Nu se deconteaza costurile Va rugam sa nu ne sunati.Cei selectati vor fi contactati

Cerinte

-persoane care nu consuma alcool -zidar si maistri zidari cu diploma si experienta -Comisionul nostru este de 600€ si se retine din primul salariu Dupa ce va depuneti Cv-ul (cv-ul cu poza)va rog sa intrati in contact cu mine pe yahoo mess jobgermania2012 sau skype pamint1 sau pe facebook -nu se cere limba germana Asigurarea medicala va trebui sa o incheiati in Romania .Nu se deconteaza costurile

Arata anuntul si prietenilor tai