Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam zidari si zidari maistri pentru Germania.Se lucreaza ca persoana autorizata firma deschisa in Germania. Salariul este de 10€/ora brutto Perioada nelimitata Cazarea este asigurata Dupa ce va depuneti Cv-ul (cv-ul cu poza)va rog sa intrati in contact cu mine pe yahoo mess jobgermania2012 sau skype pamint1 sau pe facebook -nu se cere limba germana Asigurarea medicala va trebui sa o incheiati in Romania .Nu se deconteaza costurile Va rugam sa nu ne sunati.Cei selectati vor fi contactati

Cerinte

-persoane care nu consuma alcool -zidar si maistri zidari cu diploma si experienta -Comisionul nostru este de 600€ si se retine din primul salariu Dupa ce va depuneti Cv-ul (cv-ul cu poza)va rog sa intrati in contact cu mine pe yahoo mess jobgermania2012 sau skype pamint1 sau pe facebook -nu se cere limba germana Asigurarea medicala va trebui sa o incheiati in Romania .Nu se deconteaza costurile