Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajatorul este o companie straina de renume pe piata internationala, avand ca domeniu de activitate turnarea si prelucrarea componentelor de aluminiu pentru industria automotive. Printre cei mai importanti clienti se numara: Bosch, Continental, Volkswagen, Siemens si Alcatel. 1. Titlul postului: Reglor Nr. de persoane : 1 Locatia: Oradea Responsabilitati: - Reglarea utilajelor CNC - Montarea si demontarea sculelor si dispozitivelor, verificarea lor, realizarea ajustarilor in vederea reglarii - Organizarea in productie - Asigurarea calitatii si continuitatii productiei - Supravegherea si controlul productiei - Formarea operatorilor - Analiza defectelor pieselor

Cerinte

Aptitudini necesare ocuparii postului : - Persoana organizata si cu atentie ridicata la detalii - Persoana dinamica si care se integreaza usor in echipa - Rezistenta la stres - Dexteritate manuala Cerinte necesare ocuparii postului : - Studii medii/profesionale in domeniul tehnic - Cunoasterea caracteristicilor materiilor prime (metale neferoase) - Cunostinte de reglaj si operare prese de injectie aluminiu - Cunostinte in folosirea utilajelor cu comanda numerica (CNC) Se ofera : - Pachet salarial motivant - Tichete de masa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale