Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Operator relatii clienti - limba franceza Responsabilitati: Misiunea postului: dialogul in franceza cu pasagerii unei linii aeriene low cost si rezolvarea problemelor acestora Printre probelemele care pot aparea, enumeram: o efectuarea/ anularea unei rezervari o cererea de informatii referitoare la rute, zboruri, costuri, bagaje de mana, bagaje de cala, aeroporturi,rezervari etc o schimbarea anumitor detalii de pe rezervare o operarea intr-un sistem de rezervari pe calculator (pe care il vor invata in timpul trainingului) Alte informatii: o Programul de lucru: • 5 zile pe saptamana care pot include si week-endul • intervalul orar in care pot face norma de ore pentru care opteaza este (part time ori full time): L- V 09:00- 21:00 S-D 10:00- 18:00 o Tip de contract: nedeterminat o Pachet salarial compus din: salariu fix, bonus de limba, bonuri de masa

Cerinte

Cerinte: o Limba Franceza- avansat (intelegere, vorbit) si Engleza- mediu (intelegere si scris) o Absolvent sau in curs de absolvire de studii superioare (preferabil domeniul limbi straine) o Buna abilitati de comunicare, interrelationare o Atitudine orientata catre client si rezolvarea de probleme

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate